ZADZWOŃ

tel. 505-850-860

                                                 

Wywóz gabarytów

Wrocław

Jesteś z miasta Wrocław i poszukujesz profesjonalnej oraz taniej firmy, która zrealizuje wywóz śmieci wielkogabarytowych wraz z odpowiednią utylizacją? Doskonale się składa, ponieważ jako przedsiębiorstwo Wilk specjalizujemy się właśnie w takich usługach. Aktualnie znajdujesz się na stronie internetowej firmy polecanej przez mieszkańców Wrocławia. Nie pozwolimy, aby wlepiono Tobie wysoki mandat za nieodpowiednie składowanie bądź też utylizowanie śmieci gabarytowych. Kary pieniężne są naprawdę obciążające, czego nie można powiedzieć o naszym cenniku. Od dekady realizujemy wywóz odpadów wielkogabarytowych oraz wynajmujemy kontenery na tego typu nieużytki w mocno atrakcyjnych cenach. Zadzwoń i przekonaj się, że nawet w mieście takim jak Wrocław tego typu usługa nie musi kosztować kroci. Zapraszamy! 

Podstawiamy kontenery na terenie Wrocławia i okolic.
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i zachęcamy do kontaktu!

Usługę wywozu śmieci wielkogabarytowych już od ponad dziesięciu lat.

ZADZWOŃ: 505-850-860

Najtaniej we Wrocławiu i okolicy

Imię
Nazwisko
Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Polityka prywatności
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Polityką prywatności *
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Śmieci wielkogabarytowe, czyli różnego rodzaju szafy, dywany i meblowe elementy wyposażenia domu, nie mogą zostać wyrzucone do standardowego pojemnika na odpady komunalne. Nie można również pozostawić tego typu nieużytków samopas na ulicy, trawniku bądź po prostu przy Twoim miejscu zamieszkania. Nawet, jeżeli będzie to dom na prywatnej posesji, odpowiednie składowanie i finalnie wywóz śmieci wielkogabarytowych nadal Cię obowiązują. Aby działać zgodnie z literą prawa, w pierwszej kolejności będziesz zobowiązany do zamówienia odpowiednio dużych koszy w formie niestandardowych pojemników. I tutaj dobra informacja – firma Wilk wynajmuje kontenery na odpady wielkogabarytowe najtaniej w mieście Wrocław. A po jego zapełnieniu wykonujemy kontynuację usługi, czyli odbiór śmieci wielkogabarytowych oraz ich legalny wywóz. Każda firma poruszająca się w naszej branży zobowiązana jest również do legalnej utylizacji tego typu śmieci. Chcesz mieć pewność, że trafią one w odpowiednie i dedykowane temu miejsce? Skontaktuj się z naszymi specjalistami. Od ponad dekady obsługujemy zlecenia od Klientów indywidualnych oraz biznesowych w mieście Wrocław, jednakże działamy także w najbliższych okolicach. Miasta w promieniu do maksymalnie 50 km od stolicy województwa dolnośląskiego mogą liczyć na nasze wsparcie. 

Postaw na legalny odbiór i wywóz śmieci wielkogabarytowych we Wrocławiu

Dlaczego warto zamówić wywóz śmieci wielkogabarytowych w firmie Wilk?

Niech najlepszym powodem do skorzystania z usług doświadczonych specjalistów będą kary oraz ich wysokość. Co do zasady, mandaty za nieprzepisowe składowanie czy chociażby wywóz śmieci wielkogabarytowych zamykają się w kwotach maksymalnych do ok. 5000 zł. Ostateczna cena, jaką przyjdzie zapłacić osobie łamiącej prawo uzależniona jest od indywidualnego charakteru sprawy. Przepisy te definiuje polskie Prawo karne, w art. 24 Kodeksu Wykroczeń. Jeżeli nie chcesz płacić tak wysokich kar i zainteresowały Cię kontenery oraz wywóz gabarytów w mieście Wrocław, już teraz skontaktuj się z polecaną firmą z Twojej okolicy.
Przedsiębiorstwo Wilk przez ponad dekadę działalności zdobyło grono zadowolonych z obsługi Klientów. Co wyróżnia nasz wywóz dużych śmieci wielkogabarytowych na tle konkurencji? Ujmiemy to w tylko trzech słowach: rzetelność, terminowość oraz koszty. Dwa pierwsze stoją na możliwie wysokim poziomie, natomiast cena za wywóz śmieci wielkogabarytowych w firmie Wilk z pewnością nie zwali Cię z nóg!

Napisz do nas

Zadbaj o czystość w swoim otoczeniu i zamów wywóz odpadów ze swojej posiadłości

SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ I ZACZNIJ DZIAŁAĆ JUŻ DZIŚ!

Świetna cena

Podstawienie kontenera następnego dnia

10 lat doświadczenia

Zadowoleni klienci

Napisz do nas

Wywóz śmieci wielkogabarytowych Wrocław

Obsługiwany obszar

Zapraszamy do skorzystania z atrakcyjnej oferty na wywóz odpadów wielkogabarytowych w mieście Wrocław!

Dlaczego warto skorzystać z usług firmy Wilk?
 

Podstawienie kontenera i odbiór odpadów to tylko część naszych usług. Służymy fachowym doradztwem w kwestiach związanych z rodzajami odpadów oraz ich ewidencją, recyklingiem oraz utylizacją. Dodatkowo jako potwierdzenie wykonanych usług dostarczamy wymagane dokumenty.

Jaki jest koszt wywozu odpadów gabarytowych w mieście Wrocław?

Finalna cena wywozu odpadów wielkogabarytowych w okolicy miasta Wrocław uzależniona jest od kilku kluczowych czynników: ilość odpadów, rodzaj gabarytów, adres podstawienia kontenera bądź nawet ilość osób wymaganych do obsługi Twojego zlecenia. Aby poznać dokładną wycenę, warto skontaktować się z nami telefonicznie. 

Co dokładnie uznawane jest za śmieci gabarytowe w mieście Wrocław? 

Wśród opadów wielkogabarytowych należy wymienić: stoły, krzesła, łóżka, szafy, materace, ramy okienne, dywany, rowery czy zabawki dużych rozmiarów. Do pojemników na gabaryt nie wrzucimy natomiast: zużytego sprzętu elektronicznego, opon, odpadów niebezpiecznych czy zieleni.

FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Zainwestuj w wygodę i oszczędności! 

Oszczędź czas i pieniądze! Zamów wywóz dużych gabarytów we Wrocławiu już teraz! Sprawdź konkurencyjne ceny, skorzystaj z naszego atrakcyjnego cennika, i zacznij efektywnie zarządzać odpadami. 

Obsługiwane lokalizacje: Wrocław, Trzebnica, Oleśnica, Oława, Kąty Wrocławskie, Sobótka, Brzeg Dolny, Strzelin, Brzeg

Kontakt

 "Wilk" Dariusz Doszla             ul.Rzeczna 8                                         51-348 Wrocław                                 NIP: 8952143099                               mail: wilk.kontenery@gmail.com   tel: 505-850-860

 

Oferta

Menu

Śledź nas

Marketing:  Afterweb


Stworzona by Łukasz Bułwski