ZADZWOŃ

tel. 505-850-860

                                                 

Kontenery wielkogabarytowe
Wrocław

Praktycznie przy każdym remoncie czy zmianie aranżacji wnętrza w mieszkaniu generowana jest olbrzymia ilość śmieci wielkogabarytowych. Różnego rodzaju stare meble, wyroby tapicerskie lub chociażby zalegające dywany powinny zostać wyrzucone oraz zutylizowane zgodnie z literą prawa. Samodzielny wywóz tego typu śmieci może być uciążliwy. Często nawet niemożliwy do realizacji bez posiadania odpowiedniego sprzętu. Dlatego też przygotowaliśmy specjalną ofertę, w ramach której proponujemy kontenery wielkogabarytowe na wynajem. Nasza firma Wilk działa na terenie miasta Wrocław czy bliskich okolic. Jeżeli planujesz w najbliższym czasie pozbyć się śmieci o nietypowych rozmiarach, będziemy zdecydowanie najlepszym wyborem. Przemawia za nami nie tylko wieloletnie doświadczenie, ale również znajomość obowiązujących przepisów, terminowość oraz rzetelne podejście do każdego zlecenia. Branża nie kryje przed nami żadnych tajemnic.

Podstawiamy kontenery na terenie Wrocławia i okolic.
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i zachęcamy do kontaktu!

Nasze kontenery na odpady wielkogabarytowe wynajmujemy już od ponad dziesięciu lat.

ZADZWOŃ: 505-850-860

Najtaniej we Wrocławiu i okolicy

Imię
Nazwisko
Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Polityka prywatności
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Polityką prywatności *
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Zamawiając kontenery wielkogabarytowe pod wskazany adres w mieście Wrocław bądź też w najbliższych okolicach stolicy województwa dolnośląskiego musisz wiedzieć, jakie śmieci będą kwalifikować się do utylizacji w ten właśnie sposób. Składowanie lub wywóz odpadów niezgodnie z obowiązującym w Polsce prawem to prosta droga do otrzymania wysokiej grzywny. Kontenery na duże gabaryty od firmy Wilk idealnie nadają się do tymczasowego przetrzymywania mebli, starych wózków, rowerów i zabawek, dywanów oraz materaców. Do tego typu pojemników nie wyrzucaj natomiast elektroniki, gruzu, armatury łazienkowej, odpadów komunalnych, szkła bądź też śmieci stwarzających zagrożenie dla przechodniów lub innych uczestników ruchu w okolicy. Pamiętaj też, że jeżeli nie wiesz czy Twój odpad kwalifikuje się pod kontenery wielkogabarytowe, z chęcią Ci pomożemy. Oprócz pracy usługowej proponujemy bowiem profesjonalne doradztwo.

Co możesz wrzucić do kontenera na odpady wielkogabarytowe?

Kontenery gabarytowe w mieście Wrocław

Poznając szczegóły naszej oferty dla miasta Wrocław dojdziesz do wniosku, że firma Wilk jest zdecydowanie najlepszym wyborem, jeżeli chodzi o wynajem kontenerów na śmieci gabarytowe. Do każdego zlecenia podchodzimy w maksymalnie indywidualny sposób. Gwarantujemy również odpowiednie dopasowanie pojemników do Twoich potrzeb. Posiadamy kontenery o pojemnościach w zakresie od 1,5 do nawet 36 m3. Wyróżniają nas dodatkowo atrakcyjne ceny czy własna flota nowoczesnych pojazdów. Firma Wilk dotrzymuje umówionych terminów oraz działa w zgodzie z zasadami szeroko pojętej ekologii. To doceniają nasi dotychczasowi partnerzy.

Napisz do nas

Zadbaj o czystość w swoim otoczeniu i wybierz odpowiedni
rozmiar kontenera dla Twoich potrzeb

SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ KONTENERÓW I ZACZNIJ DZIAŁAĆ JUŻ DZIŚ!

Świetna cena

Podstawienie kontenera następnego dnia

10 lat doświadczenia

Zadowoleni klienci

Napisz do nas

Kontenery wielkogabarytowe Wrocław

Obsługiwany obszar

Zapraszamy do skorzystania z atrakcyjnej oferty na wynajem kontenerów wielkogabarytowe w mieście Wrocław!

Jaką usługę kupujesz, wybierając kontenery wielkogabarytowe Wilk? 

Decydując się na współpracę z nami przede wszystkim zamawiasz usługę dostarczenia pojemnika na śmieci gabarytowe o odpowiednim rozmiarze. Po uzupełnieniu kontenera nasza firma zajmuje się także wywozem oraz prawidłową utylizacją nieużytku. Jako doświadczeni specjaliści fachowo doradzamy w zakresie doboru pojemnika lub tymczasowego miejsca składowania takich śmieci. 

Czy samodzielny wywóz śmieci gabarytowych jest możliwy? 

Tak, natomiast może to być zadanie ciężkie do wykonania. Głównie ze względu na rozmiar bądź też wagę odpadów. Dużo korzystniej wychodzi zamówienie specjalnego kontenera oraz zlecenie usługi wywozu i utylizacji śmieci gabarytowych odpowiedniej firmie. 

Chcę zamówić kontenery wielkogabarytowe. Co muszę wiedzieć?

Do prawidłowego wywozu gruzu we Wrocławiu będzie niezbędna specjalistyczna firma, zajmująca się tego typu usługami. Podstawi ona odpowiednie kontenery na gruz pod wskazany adres oraz we wskazanym przez Ciebie terminie. Gruz nie może być wyrzucany do standardowych pojemników na odpady komunalne i istnieje ograniczenie co do ilości bądź ogólnej masy gruzu, jakie można wywieść operując w ramach jednego zlecenia. 

FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Zainwestuj w wygodę i oszczędności! 

Oszczędź czas i pieniądze! Wynajmij nasze kontenery wielkogabarytowe we Wrocławiu już teraz! Sprawdź konkurencyjne ceny, skorzystaj z naszego atrakcyjnego cennika, i zacznij efektywnie zarządzać odpadami budowlanymi. 

Obsługiwane lokalizacje: Wrocław, Trzebnica, Oleśnica, Oława, Kąty Wrocławskie, Sobótka, Brzeg Dolny, Strzelin, Brzeg

Kontakt

 "Wilk" Dariusz Doszla             ul.Rzeczna 8                                         51-348 Wrocław                                 NIP: 8952143099                               mail: wilk.kontenery@gmail.com   tel: 505-850-860

 

Oferta

Menu

Śledź nas

Marketing:  Afterweb


Stworzona by Łukasz Bułwski