ZADZWOŃ

tel. 505-850-860

                                                 

Kontenery na odpady
Wrocław

Posiadanie odpowiedniego kontenera na opady to obowiązek każdej osoby, która planuje zrobić gruntowny remont bądź planuje innego rodzaju prace budowlane. Wygenerowane podczas takich czynności śmieci nie mogą przecież zalegać w dowolnym miejscu, a ich prawidłowe składowanie, wywóz oraz utylizacja są nawet opisane przez obowiązujące w Polsce prawo. Nasza firma Wilk od ponad 10 lat oferuje swoim Klientom kontenery na odpady pod wynajem. Działamy bezpośrednio na terenie miasta Wrocław oraz najbliższych okolicach stolicy województwa dolnośląskiego. Od ręki będziemy w stanie rozwiązać Twój problem z gromadzeniem tego typu nieużytków. Zwłaszcza, że charakteryzuje nas indywidualne podejście do każdego powierzonego nam zadania.

Podstawiamy kontenery na terenie Wrocławia i okolic.
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i zachęcamy do kontaktu!

Specjaliści zatrudnieni w firmie Wilk będą w stanie podstawić najlepszy dla Ciebie kontener na odpady.

ZADZWOŃ: 505-850-860

Najtaniej we Wrocławiu i okolicy

Imię
Nazwisko
Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Polityka prywatności
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Polityką prywatności *
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

W skład naszej oferty wchodzą kontenery na różnego rodzaju odpady o różnej wielkości. Na stałe dysponujemy pojemnikami w rozmiarach od 1,5 m3 do nawet 36 m3. Dzięki temu jesteśmy wręcz przekonani, że bez problemów dobierzemy kontenery pod Twoje indywidualne oczekiwania. Warto wziąć ten aspekt pod uwagę przede wszystkim ze względu na fakt, że wielkość takich pojemników ma bezpośrednie przełożenie na koszt całościowej usługi. W firmie Wilk cena za wynajem stoi na bardzo atrakcyjnym poziomie. Przygotowana dla miasta Wrocław oferta wyróżnia się na tle dość licznej konkurencji kompleksowym podejściem do realizowanych zleceń. Bierzemy pod uwagę dosłownie wszystkie czynniki, jakie wpływają na Twoje końcowe zadowolenie z naszej pracy. A zaproponowanie perfekcyjnie dopasowanych kontenerów na odpady i postawienie go w dobrym miejscu o umówionym czasie stanowi clue zachowywania nienagannych relacji z partnerami.

Dopasujemy kontener na odpady pod Twoje oczekiwania!

Zobacz, jakiego rodzaju kontenery na odpady proponuje firma Wilk

Prowadząc firmę specjalizującą się w wynajmowaniu kontenerów na odpady w mieście Wrocław, musimy brać pod uwagę przede wszystkim fakt, co dokładnie planujesz składować w pojemnikach. Istnieją bowiem różne rodzaje nieużytków, których odpowiednie przechowywanie stanowi istotny element dla naszej codziennej pracy. W ramach przygotowanej tutaj oferty proponujemy więc tani wynajem kontenerów budowlanych, różnej wielkości kontenery na odpady zielone czy kontenery na odpady zmieszane. Szczególną popularnością w ostatnich latach cieszą się pojemniki stricte budowlane, których jakość i wytrzymałość musi stać na najwyższym poziomie. I wiesz co? My będziemy w stanie taki zagwarantować. A to wszystko w mocno konkurencyjnych cenach!

Napisz do nas

Zadbaj o czystość w swoim otoczeniu i wybierz odpowiedni
rozmiar kontenera dla Twoich potrzeb

SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ KONTENERÓW I ZACZNIJ DZIAŁAĆ JUŻ DZIŚ!

Świetna cena

Podstawienie kontenera następnego dnia

10 lat doświadczenia

Zadowoleni klienci

Napisz do nas

Kontenery na odpady Wrocław

Obsługiwany obszar

Zapraszamy do skorzystania z atrakcyjnej oferty na wynajem kontenerów na odpady w mieście Wrocław!

Chcę wynająć kontener na odpady budowlane. Kto zajmie się ich utylizacją? 

Jeżeli zdecydujesz się nawiązać współpracę z firmą Wilk, zamawiasz pakiet kompleksowej usługi. A w jej skład wchodzi nie tylko podstawienie odpowiedniego kontenera, ale również jego wywóz oraz utylizacja zebranych tam odpadów. Możemy Ci powiedzieć, że działamy zgodnie z prawem i zachowując najwyższe standardy ekologii pracy. 

Czy mogę wynająć kontener na odpady budowlane na krótki czas? 

Tak. Krótkoterminowy najem oferuje zdecydowana większość firm wyspecjalizowanych w takich usługach. Nasza firma Wilk również akceptuje wynajem pojemników budowlanych na kilka dni lub kilka tygodni. Krótszy czas najmu bezpośrednio przełoży się na niższą cenę za kontener. 

Czy mogę skorzystać z usług firmy Wilk, jeżeli mieszkam poza miastem Wrocław?

Chociaż Wrocław stanowi siedzibę dla naszej firmy Wilk, oferujemy usługi wynajmu kontenerów również w promieniu ok. 50 kilometrów od tego miasta. A to oznacza, że w praktyce obsługujemy też miejscowości, takie jak: Oława, Trzebnica, Oleśnica oraz inne. Chcesz wiedzieć, czy będziemy w stanie dowieźć kontener pod Twój adres? Wystarczy do nas zadzwonić – odpowiemy!

FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Zainwestuj w wygodę i oszczędności! 

Oszczędź czas i pieniądze! Wynajmij nasze kontenery na odpady w Wrocławiu już teraz! Sprawdź konkurencyjne ceny, skorzystaj z naszego atrakcyjnego cennika, i zacznij efektywnie zarządzać odpadami budowlanymi. 

Obsługiwane lokalizacje: Wrocław, Trzebnica, Oleśnica, Oława, Kąty Wrocławskie, Sobótka, Brzeg Dolny, Strzelin, Brzeg

Kontakt

 "Wilk" Dariusz Doszla             ul.Rzeczna 8                                         51-348 Wrocław                                 NIP: 8952143099                               mail: wilk.kontenery@gmail.com   tel: 505-850-860

 

Oferta

Menu

Śledź nas

Marketing:  Afterweb


Stworzona by Łukasz Bułwski