ZADZWOŃ

tel. 505-850-860

                                                 

Kontenery na gruz
Wrocław

Prowadzisz plac budowy? Przeprowadzasz gruntowny remont mieszkania lub lekko odświeżasz wygląd własnego lokum? Jeżeli na którekolwiek z tych pytań odpowiedź była twierdząca, ze sporą dozą prawdopodobieństwa ryzykujemy stwierdzenie, że będziesz borykać się z problemem składu oraz wywozu gruzu. Ilość takich odpadów generowanych podczas wyżej wymienionych czynności jest ogromna. A przecież tego typu nieużytek nie może być wyrzucony do zwykłych odpadów. W tym przypadku niezbędne okazują się być kontenery na gruz.

Podstawiamy kontenery na terenie Wrocławia i okolic.
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i zachęcamy do kontaktu!

Specjalizujemy się w tanim wynajmie pojemników. Jako doświadczeni specjaliści udowadniamy, że atrakcyjny cennik może iść w parze z rzetelnością oraz terminowością usługi. A zdecydowanie korzystniej będzie Ci zamówić kontener na gruz pod wynajem niż otrzymać karę pieniężną, sięgającą nawet do 5000 zł za pozbywanie się odpadów budowlanych niezgodnie z obowiązującymi w Polsce przepisami.

ZADZWOŃ: 505-850-860

Najtaniej we Wrocławiu i okolicy

Imię
Nazwisko
Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Polityka prywatności
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Polityką prywatności *
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Dla większości przedsiębiorstw duże miasta oznaczają większe możliwości oraz często zawyżony cennik usług. Jako firma pochodząca ze stolicy województwa dolnośląskiego, przy tworzeniu oferty na Wrocław wzięliśmy pod uwagę fakt, że kontenery na gruz pod wynajem po prostu nie powinny być usługą drogą. Stąd tak atrakcyjna cena za mały bądź duży pojemnik do prawidłowego składu odpadów budowlanych. I niech ona Cię nie zwiedzie. Nasza propozycja biznesowa opiera się o maksymalnie indywidualne podejście oraz zaspokajanie potrzeb każdego pojedynczego Klienta. Doskonale rozumiemy, że ceny za kontenery na gruz będą ważnym czynnikiem konsumenckim w Twoim przypadku. Dodatkowo w pakiecie proponujemy Ci profesjonalne podejście do zlecenia. Zaczynając od pierwszego kontaktu, po realizację oraz na finalizacji współpracy kończąc.

Cena za wynajem kontenera na gruz we Wrocławiu nie musi być wysoka

Kontenery na gruz pod wynajem - oferta dla miasta Wrocław

Prezentowana na tej stronie internetowej oferta na kontenery na gruz skierowana jest głównie do osób zamieszkałych w mieście Wrocław oraz najbliższych okolicach. Nasza firma działa bowiem w promieniu nawet 50 km od stolicy województwa dolnośląskiego. A to oznacza, że tanie kontenery na gruz wynajmujemy również w Oleśnicy, Trzebicy czy chociażby w Oławie. Oczywiście z pełną gwarancją terminowego dostarczenia pod wskazany przez Ciebie adres. Wystarczy, że się z nami skontaktujesz, a resztą zajmą się doświadczeni specjaliści. W mieście Wrocław działamy od ponad dziesięciu lat i jesteśmy przedsiębiorstwem godnym zaufania wśród najbardziej wymagających Klientów. Pomożemy Ci dobrać rozmiar pojemnika. Posiadamy w swojej ofercie zarówno małe kontenery na gruz, jak i zdecydowanie większe komponenty. Dodatkowo doradzamy w zakresie umiejscowienia, terminów oraz przepisów obowiązujących w zamieszkałej przez Ciebie okolicy. Jeżeli chodzi o Wrocław oraz o tanie kontenery na gruz pod wynajem, firma Wilk nie ma sobie równych.

Napisz do nas

Zadbaj o czystość w swoim otoczeniu i wybierz odpowiedni
rozmiar kontenera dla Twoich potrzeb

SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ KONTENERÓW I ZACZNIJ DZIAŁAĆ JUŻ DZIŚ!

Świetna cena

Podstawienie kontenera następnego dnia

10 lat doświadczenia

Zadowoleni klienci

Napisz do nas

Kontenery na gruz Wrocław

Obsługiwany obszar

Zapraszamy do skorzystania z atrakcyjnej oferty na wynajem kontenerów na gruz w mieście Wrocław!

Co oprócz wynajmu kontenerów na gruz oferuje firma Wilk? 

Zajmujemy się podstawieniem kontenerów na odpady budowlane, w tym gruz, pod wskazany przez Ciebie adres. Dodatkowo zabieramy wypełnione pojemniki oraz zajmujemy się wywozem i pełną utylizacją tego typu nieużytków. Robimy to zgodnie z obowiązującymi w Polsce przepisami oraz w zgodzie z ekologią!

Od czego jest uzależniona cena za wynajem kontenerów na gruz we Wrocławiu? 

Cennik każdorazowo będzie uzależniony od rodzaju składowanego odpadu, jego ilości, pojemności kontenera bądź też całościowego okresu wynajmu pojemnika. W firmie Wilk gwarantujemy, że tego typu usługa nie obciąży Twojego budżetu. Jesteśmy w stanie tanio wynająć odpowiedni kontener w mieście Wrocław. 

Jakie są zasady wywozu gruzu obowiązujące w mieście Wrocław? 

Do prawidłowego wywozu gruzu we Wrocławiu będzie niezbędna specjalistyczna firma, zajmująca się tego typu usługami. Podstawi ona odpowiednie kontenery na gruz pod wskazany adres oraz we wskazanym przez Ciebie terminie. Gruz nie może być wyrzucany do standardowych pojemników na odpady komunalne i istnieje ograniczenie co do ilości bądź ogólnej masy gruzu, jakie można wywieść operując w ramach jednego zlecenia. 

FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Zainwestuj w wygodę i oszczędności! 

Oszczędź czas i pieniądze! Wynajmij nasze kontenery na gruz w Wrocławiu już teraz! Sprawdź konkurencyjne ceny, skorzystaj z naszego atrakcyjnego cennika, i zacznij efektywnie zarządzać odpadami budowlanymi. 

Obsługiwane lokalizacje: Wrocław, Trzebnica, Oleśnica, Oława, Kąty Wrocławskie, Sobótka, Brzeg Dolny, Strzelin, Brzeg

Kontakt

 "Wilk" Dariusz Doszla             ul.Rzeczna 8                                         51-348 Wrocław                                 NIP: 8952143099                               mail: wilk.kontenery@gmail.com   tel: 505-850-860

 

Oferta

Menu

Śledź nas

Marketing:  Afterweb


Stworzona by Łukasz Bułwski