ZADZWOŃ

tel. 505-850-860

                                                 

Wywóz odpadów 

Wrocław

Odpady budowlane, poremontowe, wielkogabarytowe bądź nawet zielone. Co łączy wszystkie tego typu nieużytki? Przede wszystkim konieczność odpowiedniego składowania, wywozu i utylizacji zgodnie z obowiązującymi w Polsce przepisami. Jeżeli potrzebujesz zamówić odpowiedni kontener na któryś z wyżej wymienionych rodzajów odpadów, koniecznie skontaktuj się z naszą firmą Wilk. Nie pozostawimy Cię samemu w sytuacji, kiedy jest Ci potrzebna pomoc doświadczonych liderów branży. Tym bardziej, że samodzielny wywóz odpadów problematycznych często nie jest możliwy ze względu na ograniczenia w masie śmieci bądź z powodów logistycznych. Nie podejmuj ryzyka wyrzucenia tego typu nieużytków w niedozwolonych miejscach. Poniesienie wysokich kar z całą pewnością nie będzie dla Ciebie korzystnym rozwiązaniem. Zwłaszcza, że wywóz odpadów u nas wyróżnia się atrakcyjnym cennikiem oraz ekspresowym czasem realizacji. 

Podstawiamy kontenery na terenie Wrocławia i okolic.
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i zachęcamy do kontaktu!

Usługę wywozu odpadów świadczymy już od ponad dziesięciu lat.

ZADZWOŃ: 505-850-860

Najtaniej we Wrocławiu i okolicy

Imię
Nazwisko
Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Polityka prywatności
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Polityką prywatności *
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Wywóz różnego rodzaju odpadów realizujemy przede wszystkim w mieście Wrocław. To siedziba naszej firmy Wilk oraz główny obszar działalności. Możesz jednak skorzystać z naszej usługi też w promieniu maksymalnie 50 kilometrów od stolicy województwa dolnośląskiego. Od ponad dekady obsługujemy również Oleśnicę, Trzebnicę, Oławę i wiele innych miejscowości. Z Twojego punktu widzenia istotny będzie fakt, że realizacja usługi poza miastem Wrocław nie wpłynie negatywnie na cenę za odbiór i wywóz odpadów budowlanych, przemysłowych bądź zielonych. Cennik w firmie Wilk zawsze stoi na atrakcyjnym, konkurencyjnym poziomie. Możemy nawet postawić tezę, że to właśnie my jesteśmy najtańszym operatorem w Twojej okolicy. Sprawdź to sam!

Gwarantujemy tani wywóz odpadów we Wrocławiu oraz okolicach

Profesjonalny odbiór i wywóz odpadów Wrocław – zrób to ekologicznie

Wynajem kontenerów na odpady i ich sprawny wywóz to zaledwie część oferty biznesowej, jaką kierujemy do firm oraz osób indywidualnych z miasta Wrocław bądź najbliższych okolic. Od 10 lat służymy fachowym doradztwem w kwestiach związanych z klasyfikacją nieużytków, ich ewidencją lub recyklingiem i odpowiednią utylizacją. Zwłaszcza ten ostatni aspekt zasługuje na kilka słów objaśnienia. W dobie obowiązku przestrzegania przepisów ekologicznych, firma oferująca odbiór czy wywóz odpadów w ten właśnie sposób jest na wagę przysłowiowego złota. Posiadamy różnego rodzaju wymagane zezwolenia i doświadczenie, żeby móc legalnie pozbyć się Twoich śmieci w zgodzie z wartościami chroniącymi nasze środowisko. I dotyczy to każdego utylizowanego przez Ciebie surowca. Wywozimy przecież odpady budowlane, przemysłowe, komunalne czy zielone. A na potwierdzenie wykonanej usługi dostarczymy Ci odpowiednią dokumentację.

Napisz do nas

Zadbaj o czystość w swoim otoczeniu i zamów wywóz odpadów ze swojej posiadłości

SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ I ZACZNIJ DZIAŁAĆ JUŻ DZIŚ!

Świetna cena

Podstawienie kontenera następnego dnia

10 lat doświadczenia

Zadowoleni klienci

Napisz do nas

Wywóz odpadów Wrocław

Obsługiwany obszar

Zapraszamy do skorzystania z atrakcyjnej oferty na wywóz odpadów w mieście Wrocław!

Czy firma Wilk specjalizuje się również w ekologicznym utylizowaniu śmieci?
 

Tak. Do realizacji podchodzimy w sposób maksymalnie rzetelnych. Oznacza to, że oferujemy nie tylko wynajem kontenerów na odpady, ale również ich odbiór oraz utylizację. Na każdym etapie tych prac gwarantujemy przestrzeganie przepisów oraz aspektów ekologii. 

Jakie są koszty wywozu odpadów we Wrocławiu?
 

Koszty odbioru odpadów we Wrocławiu zależą od wielu czynników, takich jak rodzaj odpadów, ilość wyprodukowanych śmieci, sposób ich segregacji czy częstotliwość odbioru. Koszty te pokrywa najczęściej właściciel nieruchomości, na której produkowane są odpady. Aby uzyskać szczegółowe informacje na temat kosztów odbioru odpadów we Wrocławiu, warto skontaktować się z wybraną firmą zajmującą się tą usługą lub urzędem miasta.

Jakie dokładnie odpady można oddać do odbioru we Wrocławiu?
 

We Wrocławiu można oddać wiele rodzajów odpadów, w tym odpady komunalne, selektywnie zbierane śmieci (papier, szkło, tworzywa sztuczne), odpady zielone czy odpady niebezpieczne (takie jak chemikalia). Ważne jest, aby segregować nieużytki i oddawać je do odpowiednich pojemników lub punktów zbioru, ponieważ pozwala to na skuteczniejszy recykling i redukcję ilości odpadów.

FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Zainwestuj w wygodę i oszczędności! 

Oszczędź czas i pieniądze! Zamów wywóz odpadów we Wrocławiu już teraz! Sprawdź konkurencyjne ceny, skorzystaj z naszego atrakcyjnego cennika, i zacznij efektywnie zarządzać odpadami budowlanymi. 

Obsługiwane lokalizacje: Wrocław, Trzebnica, Oleśnica, Oława, Kąty Wrocławskie, Sobótka, Brzeg Dolny, Strzelin, Brzeg

Kontakt

 "Wilk" Dariusz Doszla             ul.Rzeczna 8                                         51-348 Wrocław                                 NIP: 8952143099                               mail: wilk.kontenery@gmail.com   tel: 505-850-860

 

Oferta

Menu

Śledź nas

Marketing:  Afterweb


Stworzona by Łukasz Bułwski